Oferujemy

Jesteśmy niezależnym wydawcą i twórcą gier komputerowych. Oferujemy wsparcie dla zespołów deweloperskich z całego świata oraz współpracę na polu finansowym, jakościowym i projektowym. Jeśli szukasz dobrego partnera biznesowego, to przejrzyj nasze obszary specjalizacji i skontaktuj się z nami.

Mentoring dla twórców

Mentoring w praktyce to długofalowe wsparcie deweloperów przy ich procesie kształcenia i rozwoju kariery. Aktualnie ciężko znaleźć solidną firmę wspierającą mentoring w branży technologicznej. Przychodzimy tutaj z pomocą - jeśli masz pomysł na grę i powoli go realizujesz, możemy pomóc Ci go rozwijać, a na dalszym etapie zająć się publikacją Twojej gry na największych światowych serwisach. Posiadamy niezbędną wiedzę i praktykę, która pozwoli przeprowadzić cały proces szybko i bez zbędnych niespodzianek. Oferujemy wsparcie na każdym szczeblu projektowym gry.

Bulb with brains
Speaking together

Marketing i PR

Kluczem jest stworzenie relacji pomiędzy twórcą gry, wydawcą, a publiką. W dzisiejszych czasach, gdy na platformie Steam pojawia się dziesiątki tytułów dziennie, a liczba ta wciąż wzrasta, niezwykle trudno zostać zauważonym. Frozen District tworzy odpowiednie warunki do przedstawienia Twojej historii w taki sposób, aby nie została ona pominięta przez graczy. Zdabamy o to, aby Twoją grę zauważyła odpowiednia publika, w dogodnym czasie i w jak najlepszych okolicznościach. Oferujemy kampanie reklamowe, obecność na ważnych wydarzeniach, tworzenie relacji z mediami i nieocenionymi w dzisiejszych czasach - influencerami.

Wsparcie finansowe

Naszym głównym celem jest wydawanie świetnych gier. Niezależnie czy pracujesz w małym czy dużym zespole deweloperskim - jeśli wierzysz w swoją grę, my chcemy Ci pomóc! Nie zatrzymujemy się na samym finansowaniu projektu, pomagamy również przy publikacji i staramy się nawiązywać partnerską relację z twórcami. Nie musisz obawiać się nadmiernej ingerencji z naszej strony. Sami jesteśmy deweloperami i graczami - chcemy, aby twoją grę zauważyło jak największe grono odbiorców. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie oraz przyjazne środowisko współpracy.

Coin support
Gaming station

O nas

Frozen District to niezależna firma zajmująca się tworzeniem gier oraz inwestycjami w tej branży. Posiadamy kilkudziesięcio osobowy zespół deweloperów tworzony przez specjalistów posiadających rozległą wiedzę współpracujących w przeszłości z takimi markami jak Sony czy Disney. Jedną z naszych mocniejszych stron jest zespół marketingu, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z influencerami ( PewDiePie, JackSepticEye, Lirik i inni). Posiadamy także zespół testerów, którzy wspomagają pracę przy powstających produkcjach tak aby finalny produkt spełniał oczekiwania dzisiejszego gracza. W 2017 roku wydaliśmy grę House Flipper, która stała się bestsellerem na platformie Steam. Obecnie pracujemy nad kolejnymi tytułami.

Projekty

Pracuj z nami

Zrób to dzisiaj!

Jeśli poszukujesz wsparcia dla swojego projektu w jakimkolwiek wymiarze, wypełnij poniższy formluarz kontaktowy i przekaż nam wszekie niezbędne informacje. Odezwiemy się.

Aplikuj

Kontakt

Opowiedz nam o sobie!
Adres Email marketing@frozendistrict.com
Adres Kunickiego 5/208
30-134 Kraków
Polska
Social Media